0554 892 42 13 – ALİAĞA OTO ÇEKİCİ HİZMETİ

0554 892 42 13 – ALİAĞA OTO ÇEKİCİ HİZMETİ

Aliağa oto çekici hizmeti firması, İzmir’in kalabalık oto trafiği olduğu Aliağa ilçesinde hizmet vermektedir. Güvenirliğini ise müşterilerinin memnuniyeti ile ispatlamış olan firmadır. Bozulmuş ve yoldan kalmış olan araçlarınıza, en kısa süre içerisinde hizmet sunan firmamız, Aliağa oto çekici hizmetini sizlere en uygun fiyatlar ile sunuyor.

Üstelik bulunmuş olduğunuz yere en geç iki saat içerisinde ulaşarak, sizleri sıkıntılı bir durum ile karşılaşmaktan kurtarıyoruz. Yoldan kalmış olan aracınızı öncelikle güvenli bir yere çekerek, trafiğin akışının daha hızlı olmasını ve aracınızın olabilecek bir kazaya karışmasını da önlüyoruz. Deneyimli uzman personellerimiz ve son teknolojiye sahip ekipmanlarımız ile sizlere, güvenilir şekilde oto çekici hizmeti sunuyoruz.

 

Aliağa Oto Çekici

Aliağa’da aracınız ile bazı nedenlerden dolayı yolda kaldığı iseniz, en yakın oto çekici firması nerede diye araştırmanıza gerek yoktur. Çünkü Aliağa oto çekici firmamız bulunduğunuz yere kısa süre içerisinde ulaşarak, sizlerin yardımına koşmaktadır. Kurumsal olarak araç sahiplerine oto çekici ve kurtarma gibi hizmetler sunan firmamız, profesyonel ekimiz ile sizlere hizmet sunuyor. Firma olarak misyonumuz her zaman için müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktır. Firmamızdan oto çekici dışında farklı hizmetlerde alabilirsiniz.

Bu hizmetlerden bazıları şunlardır.

 

l Yol yardım oto vinç hizmeti.

l Yolda kalmış olan araçlarınızı, oto kurtarma personellerimiz ile hemen bulunduğunuz yerden kaldırmak.

l Bariyerlerden aşağıya yuvarlanmış olan araçlarınız, oto vinç ile bulunduğu yerden çıkarmak.

l Bulunduğunuz yerde mağdur olmamanız için, gideceğiniz yere kadar araçlarımız ile sizlere eşlik etmek.

l Aracınızı güvenli yere çekerek, başına bir şey gelmesini önlemek.

l Kitlenmiş ve açılmayan araçlarınıza ise, oto anahtar hizmeti vermek.

firmamızın başlıca hizmetleri arasında yer almaktadır. Firmamızdan istediğiniz oto yol yardım hizmetini almak isterseniz, bizlere kolay şekilde iletişim adreslerimizden ulaşabilirsiniz.

 

Aliağa Oto Kurtarma

Aliağa oto kurtarma firması olarak müşterilerimize, farklı iletişim adresleri ile kısa sürede ulaşmaktayız. Firmamızdan oto çekici ve kurtarma gibi hizmetleri almak isterseniz, whatsapp veya direkt olarak şirket telefonlarını arayabilir ve bulunduğunuz yere kısa süre içerisinde gelmemizi sağlayabilirsiniz. Sektörün tanınmış olan firması olarak her zaman müşterilerimize, oto çekici ve yol yardım hizmetini uygun fiyat politikası ve garanti kapsamında veriyoruz. Siz de firmamıza ulaşarak, istediğiniz hizmeti talep edebilirsiniz.